اقای سر به هوا

با امروز میشه 365 روزی که با این وبلاگ مزاحمتون میشم:)


ممنون از همه دوستان ، چه جدید و چه قدیمی که تا این لحظه منو تحمل کردن!

یعنی اگه من جای شما بودم اصلا یک ثانیه هم تحمل نمیکردم!


تو این مدت واقعا شما کمک های زیادی به من کردید ، تو اون روزهایی که به بن بست خورده بودم دعاهای مهربون شما بهم آرامش میداد ، با ناگفته هایی که مینویسید! منو متوجه این موضوع کردید که واسه زندگی تو این دنیا هنوز خیلی خیلی جای کار دارم و باعث شدید تا روند تغییراتم خیلی بهتر و دقیق تر جلو بره!

عید هم که نزدیکه قبلا هم یه بار نوشته بودم که جشن گرفتن سالی که از اتفاقاتش بی اطلاع هستم برام کسل کننده است ، من سال نو مطمئنا بیشتر به خاطر سالی که گذشت خوشحالی میکنم تا سال ندیده ایی که داره میاد ، خوشحالم از تصمیماتی که گرفتم و اندک تغییراتی که کردم!

خوشحالم از تمام شدن بلاهایی که چندین و چند بار منو کشوند پای این وب و باعث شد هربار با گریه بنویسم ، امیدوارم درد زخم هایی که تو 2سال به من و خانوادم وارد شد کمتر از خود دردماجرا باشه تا منو دوباره وادار نکنه با اشک چیزی بنویسم...


الان که هنوز " ب " از بسم الله هستم ، ان شاالله برسه روزی که این تغییرات قابل لمس بشه:)
فقط دوتا حرف دیگه:

اول اینکه یه تعدا زیادی از پست های وبم از آرشیو خارج شدن،اکثرا اونایی بود که جنبه شخصی داشتن چون احتمال دادم با زیاد شدنشون یکی از بیخودهای اطرافم بتونه وبلاگ پیدا کنه! 


دوما اون عزیزانی که قبلا هم دنبال کننده وب من بودن شاید یادشون باشه که یک بار یک پست گذاشتم تا هرکسی هر انتقاد یا سئوالی داره از من بپرسه؛ حالا هم قابلیت "ارسال نظر ناشناس" این پست تا ۵روز فعاله تمام تلاشم میکنم تا بدون تعارف جواب بدم!!!+ خلاصه ممنون از همتون:)))


پ.ن:پست قبلی که صد البته متنش همین بود خورد به مشکل!